Yasal Uyarı

İşbu websitesi Türk Tıbbi Onkoloji Derneği (“Dernek”) tarafından yumurtalık kanseri hastalıkları konusunda farkındalığı artırmak, kamu sağlığına katkı sağlamak, işbu hastalıklardan korunma noktasında önleme ve hastalıklar hakkında gerekli bilgilerin öğrenilmesi ve tedavisi hususunda bilgi verme amacıyla yayımlanmaktadır. Bu websitesinde yer alan bilgiler hiçbir surette tedavi amacı gütmez, hastalıkların teşhisi-tedavisi noktasında tavsiye niteliğinde değildir. Bu websitesinde yer alan bilgilerin kullanılması hususunda doktorunuza danışmanız gerekir.

Bu Web Sitesi Dernek’in işbirliği ile oluşturulmuştur. Her hizmette olabileceği gibi, tüm gayretlerimize rağmen bu Web Sitesindeki bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Bu Web Sitesindeki hiçbir şey bir tavsiye veya öneri olarak kabul edilmemeli ve herhangi bir karar veya eyleme temel oluşturmamalıdır. Kendi kişisel durumunuz konusunda sadece doktorunuzun önerilerine güvenmeniz çok önemlidir. Dernek bu Web Sitesinde bulunan bilgilerin doğruluğu veya eksiksizliği veya kullanımı veya güncellenmesi ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir.

AstraZeneca'nın koşulsuz desteğiyle

© 2023 Türk Tıbbi Onkoloji Derneği. Tüm hakları saklıdır. Bu sitede verilen bilgiler tanısal veya tıbbi öneri amaçlı olmayıp, bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi edilmesi gereken bir hastalığınız var ise veya olduğunu düşünüyorsanız, konusunda uzman bir hekime başvurunuz. Bu sitedeki bilgiler bir hekime danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
TR-10781-2023-EKIM-ONKO